Дискусії


Интервью взял Антон ОНУФРИЕНКО
Б.Гарфилд: Думаю, через 20 лет новые медиа займут 90 процентов рынка
03.11.2005 - Б.Гарфилд: Думаю, через 20 лет новые медиа займут 90 процентов рынка 1 ноября в рамках первой на Украине презентации фестиваля маркетинговых решений EFFIE один из самых узнаваемых рекламных критиков мира – колумнист рекламного портала Advertising Age (США) БОБ ГАРФИЛД сделал доклад о своем видении эффективности маркетинга. О том, что ждет рекламную индустрию в ближайшее время, господин Гарфилд рассказал корреспонденту Ъ АНТОНУ ОНУФРИЕНКО.
Докладніше...
Ніна Кур’ята для ІМІ
«ТИМЧАСОВЕ ЗАКРИТТЯ»: доля ЗМІ за новим Законом про вибори
14.10.2005 - «ТИМЧАСОВЕ ЗАКРИТТЯ»: доля ЗМІ за новим Законом про вибори Цілу бурю емоцій серед журналістів і правників спричинила нова редакція «Закону про вибори народних депутатів», який тільки-но набув чинності. Його називають наступом на свободу преси і кажуть, що таке було нечувано навіть за режиму Кучми.
Докладніше...
Максим Біроваш для "Телекритики"
Чи стане трикутник: «журналіст – власник – влада» бермудським?
27.09.2005 - Чи стане трикутник: «журналіст – власник – влада» бермудським? Розумне обмеження «розгулу демократії» у вітчизняних ЗМІ – уникання зайвої сенсаційності та штучного ажіотажу – майже недосяжне ще й тому, що в Україні ніколи не було традиції корпоративної солідарності серед журналістів. Як, власне, і професії. Був ідеологічний фронт зі своїми бійцями – робкорами та сількорами – який мав створити навколо радянської дійсності фату моргану «неимоверной легкости бытия»…
Докладніше...
Беседовала Ольга Вдовина
«Издательскому бизнесу России катастрофически не хватает высококвалифицированных кадров во всех сферах деятельности»
14.09.2005 - «Издательскому бизнесу России катастрофически не хватает высококвалифицированных кадров во всех сферах деятельности» Интервью Ирины Силаевой - основателя Школы медиа бизнеса, генерального директора ИД «Аксель Шпрингер Раша» (Россия)
Докладніше...
Ольга ВАСИЛЕВСКАЯ
Власть и СМИ: «Лев будет реагировать только на льва»...
30.08.2005 - Власть и СМИ: «Лев будет реагировать только на льва»... Журналисты и медиаэксперты недовольны тем, как власть реагирует на резонансные материалы в СМИ. Эту тему обсуждали во вторник, 23 августа, на общественных слушаниях: «Отсутствие реакции власти на резонансные публикации в СМИ. Пути разрешения проблемы».
Докладніше...
"Український вибір"
Олег Медведєв: "Свобода слова в Україні тепер є. Але визначальним для неї буде те, хто прийде після Ющенка"
23.08.2005 - Олег Медведєв: "Свобода слова в Україні тепер є. Але визначальним для неї буде те, хто прийде після Ющенка" Серія інформаційних хвиль, здійнятих навколо моральності нової влади і названих скандалами, потроху вляглася. Відійшовши від історій "а ля Андрій Ющенко", у розпал "мертвого сезону" преса потроху аналізує їх наслідки та робить відповідні висновки. І щодо президентської команди, вимоги до якої дуже високі, і щодо стану ЗМІ в нових умовах. Думок багато, але спільний знаменник один: порівняно з минулим роком в Україні справді побільшало свободи слова. Чи вважати цю свободу всеохопною - питання, однак, зауважмо, зараз зусиллями медіа на скандали всеукраїнського масштабу перетворюються навіть ті явища й події, які за минулої влади залишалися б узагалі мало ким поміченими. І якщо під час минулої виборчої кампанії інтернет як засіб масової інформації почав відігравати дуже важливу роль, то тепер, у, здавалося б, "мирний час", значимiсть всесвітньої мережі видається ще вагомішою.
Докладніше...
Влада Ткач, для Української Правди
Тепленькі ринку не потрібні
18.08.2005 - Тепленькі ринку не потрібні Ринок українських медіа лише виграє від приходу західних інвесторів. Ті, хто стверджує, що прихід іноземного капіталу загрожує українським журналістам неминучим безробіттям та обвалом зарплат, або глибоко помиляються, або свідомо перекручує реалії.
Докладніше...
Сергій Гузь для "Української правди"
Беріть нас тепленькими
10.08.2005 - Беріть нас тепленькими За останніми медіа-скандалами майже в тіні залишились важливі зміни, що найближчим часом очікують медіа-ринок. Заява польського експерта Павла Казанецького про відсутність вільних ЗМІ в Україні змушує повернутися до подій майже місячної давності: зустрічі Віктора Ющенка з відомим медіа-магнатом Рупертом Мердоком та приходу великого російського капіталу.
Докладніше...
Олег Ельцов
Житие вождей: никаких «точек» – тотальный контроль!
05.08.2005 - Житие вождей: никаких «точек» – тотальный контроль! Я не подписывал обращения к Президенту с требованием извиниться перед журналистом «УП» Сергеем Лещенко. Но отнюдь не потому, что считаю, будто в истории с похождениями Андрея Ющенко пора ставить точку. Пресса должны рвать нынешнюю власть как тузик грелку – здесь лучше «перебдеть», чем «недобдеть». И меня категорически удивляет реакция многочисленных коллег и «пересичных» граждан, считающих конфликт исчерпанным. Конфликт власть-пресса должен присутствовать всегда. Иначе не ясно, для чего мы едим свой хлеб (как правило, с маслом и прочими продуктами не самой первой необходимости).
Докладніше...
"KИЕВ-2000"
Александр Черников: "Городская пресса должна стать независимой"
04.08.2005 - Александр Черников: "Городская пресса должна стать независимой" Любая власть чувствует себя уверенно, лишь укоренившись в сознании населения, и не зря при всех органах имеются подразделения, занимающиеся формированием и внедрением в массы ее позитивного образа и продвижением нужных ей идей. Роль наиболее эффективных инструментов здесь играют СМИ, поэтому не удивительно, что Главное управление КГГА по вопросам взаимодействия со средствами массовой информации и связям с общественностью часто ассоциируется с хорошо знакомыми по недавнему прошлому отделами пропаганды и агитации.

Однако новый начальник этого управления - депутат Киевсовета, глава депутатской комиссии по вопросам самоуправления и информационной политики Александр Черников пытается разрушить основания для подобных сопоставлений. Он считает, что это будет возможно благодаря реализации программы реформирования коммунальных СМИ.

Докладніше...
Вікторія Сюмар
Преса і влада: кінець медового півріччя?
27.07.2005 - Преса і влада: кінець медового півріччя? Шок – так найкраще охарактеризувати стан журналістів, які були на прес-конференції Президента і чули його коментар з приводу скандалу довкола сина Андрія. Від цього шоку дехто не може відійти досі, дехто вже нарешті сказав собі, що ця влада таки дійсно нічим не відрізняється від попередньої, а дехто ще намагається усвідомити, що незалежна преса не може бути подарунком від можновладців. Тобто незалежна преса у сенсі „четвертої влади”.
Докладніше...
Підготувала Рада Чекмишева, для «Телекритики»
Новий Закон про вибори: ЗМІ починають, але політ- і медіатехнологи теж не квапляться
15.07.2005 - Новий Закон про вибори: ЗМІ починають, але політ- і медіатехнологи теж не квапляться Запитання «Телекритики»: - За новим Законом про вибори, тепер відсутнє імперативне зобов'язання ЗМІ – тобто, зобов'язання подавати будь-які агітаційні матеріали в такому вигляді, в якому їх запропонує замовник. Як на вашу думку, які позитиви та негативи є в цій законодавчій нормі? Як це може виглядати на практиці?
Відповідають: Тарас Шевченко, Сергій Гузь, Олександр Ленгауер, Борис Бахтєєв, Олександр Чекмишев, Олег Целуйко.

Докладніше...
Тетяна Узун
Доступ до інформації в Україні: чи стали чиновники відкритішими при новій владі?
04.07.2005 - Доступ до інформації в Україні: чи стали чиновники відкритішими при новій владі? Величезний чиновницький механізм державного управління сучасної України в принципі мало в чому змінився від часів розпаду Радянського союзу. І часто у кабінетах держустанов досі сидять чиновники «радянського зразка», які звикли «оберігати» інформацію щодо діяльності своєї установи як сувору державну таємницю.
Докладніше...
Андрій МАСАЛЬСЬКИЙ, керівник управління зв
Від інформаційних бараків до вільних ЗМІ
29.06.2005 - Від інформаційних бараків до вільних ЗМІ Експерти України і США пропонують новій владі замість тоталітарного спадку розбудувати громадянське суспільство.
Докладніше...
Вікторія Сюмар
Останній гарантійний термін
13.06.2005 - Останній гарантійний термін “Цербери демократії” – це ще одне, поруч із “четвертою владою” визначення вільної преси. Що означає це визначення? Саме те, що преса має відслідковувати всі дії влади і чітко вказувати на проблеми, критикувати невірні рішення та невиконані обіцянки, з іншого боку саме преса має вказувати владі на найгостріші суспільні проблеми, які залишаються поза увагою можновладців.
Докладніше...

© УАВПП,
Rambler's Top100
***