Президент і Рада директорів Каталог корисних інтернет-сайтів Олигархические и другие СМИ: что же теперь будет? "Гаряча лінія" Задай питання юристу!

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Професійні конкурси

Відкрито прийом заявок на отримання премії Курта Шорка з міжнародної журналістики

Время проведения: 01.06.2006

Премією Курта Шорка з міжнародної журналістики відзначаються кращі друковані праці незалежних журналістів і місцевих кореспондентів, що демонструють велику мужність і вірність своїй справі при висвітленні конфліктних ситуацій.

Щорічно присуджуються дві премії по 5 тис. доларів кожна, одна з них - журналістові із країни, що розвивається, або країни перехідного періоду, що висвітлює місцеві події, а інша - незалежному журналістові, що висвітлює міжнародні події. Їхні статті можуть бути присвячені конфліктам, проблемам, пов'язаним із правами людини, із прикордонними конфліктами між країнами або ж будь-яким іншим спірним питанням у конкретній країні або регіоні.

Ці премії стали можливими завдяки фінансовій підтримці Меморіального фонду Курта Шорка (Kurt Schork Memorial Fund, www.ksmfund.org) і агентства Reuters, вони присуджуються на честь незалежного американського журналіста Курта Шорка, убитого військовими із засідки в
Сьєрра-Леоне, при виконанні професійного обов'язку для агентства Reuters 24 травня 2000 року.

Як подати заявку:

Матеріали, що подаються на конкурс, повинні бути виконані на професійному рівні, задовольняти міжнародні стандарти журналістики й свідчити про те, що хоробрість і рішучість зіграли певну роль у написанні статей. Переможець буде названий міжнародною групою з п'яти експертів.

Кожен здобувач повинен представити шість (6) екземплярів таких матеріалів поштою або один (1) екземпляр у вигляді доданих файлів електронною поштою:
- Форма заявки незалежного журналіста (Freelance Journalist Entry Form) або Форма заявки місцевого журналіста (Local Journalist Entry Form) (їх можна знайти на сайтах за зазначеними нижче адресами).
- Статті (не більше трьох) мовою оригіналу з перекладом на англійську мову. Приймаються статті, що були опубліковані між 1 березня 2005 року й 31 березня 2006 року.
- Біографічні дані (curriculum vitae, resume) здобувача із вказівкою отриманої освіти, журналістського досвіду й дат.
- Виклад передумов й обставин написання статей, що подаються.
- Оригінал листа на офіційному друкованому бланку видання з підписом редактора, що підтверджує, що претендент справді працює у виданні, і у якому висловлено підтримку поданню журналіста на здобуття премії Курта Шорка.
- Одна (1) фотографія. Копії фотографій не приймаються.

Заявки приймаються до 1 червня 2006 року.

Заявки можна направляти в електронному форматі за адресою: schorkawards@iwpr.net або поштою за адресою:
The Kurt Schork Awards in International Journalism
c/o Alan Davis
Institute for War & Peace Reporting
48 Grays Inn Road
London, England
WC1X 8LT

Хто може подати заявку:

Місцеві журналісти: Журналісти, що працюють у місцевих друкованих виданнях і живуть у країнах, що розвиваються, або країнах перехідного періоду (що не входять до Організації економічного співробітництва та розвитку або Європейського Союзу), статті яких публікуються в місцевих
виданнях. Незважаючи на те, що основна увага приділяється окремим претендентам, будуть також розглядатися заявки від груп журналістів. Повну інформацію про те, які з місцевих журналістів з яких країн можуть брати участь у конкурсі, дивіться на сайті, зазначеному нижче.

Незалежні журналісти: Заявки можуть подати всі незалежні журналісти, що працюють у друкованих виданнях, а також журналісти, що працюють в інформаційних організаціях за контрактом. Незалежними журналістами є особи, що не працюють в інформаційних організаціях. Вони працюють не за наймом й роблять організаціям послуги або тимчасово, або в написанні редакційного матеріалу на підставі індивідуальних контрактів й одержують більшу частину своїх доходів завдяки журналістській діяльності. Повну інформацію про те, які з незалежних журналістів можуть брати участь у конкурсі, дивіться на сайті, зазначеному нижче.

ЗМІ: Приймаються заявки від всіх видів друкованих ЗМІ, у тому числі газет, журналів і визнаних Інтернет-видань. Заявки не приймаються від сайтів віртуальних щоденників (blogs) і персональних сайтів.

Додаткову інформацію про форми заявок, повний перелік критеріїв підбору кандидатів й інформацію про попередніх лауреатів дивіться: www.iwpr.net/index.php?apc_state=henh&s=o&o=top_ksa.html або:
www.ksmfund.org/submission.html

КОНТАКТИ
The Kurt Schork Awards in International Journalism
c/o Alan Davis
Institute for War & Peace Reporting
48 Grays Inn Road
London, England
WC1X 8LT
E-mail: schorkawards@iwpr.net
Web: www.ksmfund.orgИсточник: Телекритика

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиАнонси галузевих заходівПрофесійні конкурсиВідкрито прийом заявок на отримання премії Курта Шорка з між
  Rambler's Top100 SEO-каталог