Способы измерения аудитории прессы Новини WAN Список членів Української асоціації видавців періодичної преси Професійна література для видавця

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Семінари, тренінги

Редакційна незалежність: шляхом саморегуляції

Время проведения: 02.06.2006 – 02.06.2006

2 червня 2006 року в Києві відбудеться круглий стіл ”Редакційна незалежність: шляхом саморегуляції”, під час якого журналісти та медіа-експерти обговорять результати впровадження засад незалежної редакційної політики в Україні. У роботі круглого столу братимуть участь представники Незалежної спілки журналістів Великобританії та Ірландії.

Круглий стіл буде проводитися у Будинку Кіно з 11.00 до 15.00 за адресою: вул.Саксаганського 6 (найближчі станції метро – „Палац спорту” або „Площа Льва Толстого”. Реєстрація учасників розпочнеться з 10.30. Перебіг круглого столу буде супроводжуватися синхронним перекладом (українська та англійська мови).

Учасникам будуть представлені угоди, підписані між профспілками журналістів та власниками ЗМІ, експертний аналіз цих угод, а також будуть презентовані варіанти розвитку саморегуляції редакційної політики в ЗМІ. Також будуть обговорюватися можливі зміни в законодавстві щодо засобів масової інформації.

До участі в круглому столі запрошуються представники всіх зацікавлених ЗМІ – журналісти, редактори, власники - в тому числі й з інших міст України. Учасникам з-поза меж Києва компенсується проїзд до Києва та назад. Всі учасники круглого столу отримають методичний посібник з впровадження редакційної політики.

Для реєстрації учасником та для отримання запрошення потрібно надіслати заявку в довільній формі, зазначивши прізвище та ім’я, посаду та назву ЗМІ, контактний телефон/ факс та адресу електронної пошти, а також – коротку інформаційну довідку про Ваш засіб масової інформації (тираж, періодичність, територію поширення, тип, час існування, кількість працівників, наявність колективного договору, тощо).


Заявки приймаються до 26 травня 2006 року, і їх можна надіслати електронною поштою за адресою vynnychuk@profspilka.org.ua, факсом за номером (044) 289 71 97.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (044) 537 20 03, запитати Сергія Гузя або Оксану Винничук.



Источник: Телекритика

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиАнонси галузевих заходівСемінари, тренінгиРедакційна незалежність: шляхом саморегуляції
  Rambler's Top100 SEO-каталог