Каталог корисних інтернет-сайтів Новини WAN Олигархические и другие СМИ: что же теперь будет? Собственная газета за $10 тыс

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Семінари, тренінги

Тренінг „Юридичні та журналістські аспекти діяльності ЗМІ під час виборів 2006 р.”

Время проведения: 28.01.2006

28 січня 2006 року Коаліція громадських організацій України „Свобода вибору” у співпраці з Українською Асоціацією Видавців Періодичної Преси та Інститутом Масової Інформації за підтримки Організації з безпеки та співробітництва в Європі проводить тренінг для представників регіональних ЗМІ на тему „Юридичні та журналістські аспекти діяльності ЗМІ під час виборів 2006 р.”.

Тренінг відбуватиметься у Львові, з 10.00 до 17.00, у приміщенні Центру Ділового Партнерства (вул. Шпитальна, 9, 2-й поверх). Тренінг є першим з циклу тренінгів для регіональних журналістів (Львів, Кіровоград, Вінниця, Чернігів, Луганськ), що проводяться у рамках проекту Коаліції „Свобода вибору” „Проведення тренінгів з питань виборчого законодавства для представників регіональних ЗМІ”.

Тренінг буде складатися з двох частин та присвячуватиметься таким питанням:

Частина І. Юридичні аспекти діяльності ЗМІ під час виборчої кампанії 2006 р.
1.Питання передвиборчої агітації. Різниця між формою і змістом. Політична реклама. Інтерв’ю, диспути, прес-конференції як форма передвиборчої агітації.
2.Обмеження передвиборчої агітації. Свобода ЗМІ та обмеження щодо агітації – співвідношення у законі і на практиці. Право на коментарі і оцінки. Інформація про виборчий процес і передвиборча агітація – співвідношення.
3.Передвиборча агітація як вид господарських відносин: істотні умови договору, джерела фінансування, оподаткування. Визначення вартості розповсюдження передвиборчої агітації і її перевірка. Додаткові можливості і додаткові обмеження.
4.Відповідальність ЗМІ за порушення порядку передвиборчої агітації – законодавство і практика. Право на відповідь – відповідальність чи ні. Закриття ЗМІ – правові реалії. Дисциплінарна, адміністративна і кримінальна відповідальність посадових осіб ЗМІ за порушення виборчого законодавства.

Тренер: Олександр Тарасенко, УАВПП.

2. Частина ІІ. Стратегія висвітлення виборчої кампанії (журналістський аспект).
Розробка власної стратегії висвітлення виборчої кампанії: аналіз програм, журналістські розслідування щодо списків та роботи штабів.Як побудувати у редакції систему висвітлення виборів. Присутність кандидатів в ефірі: дебати, інтерв"ю. Нові ідеї щодо висвітлення виборів. Етичні норми в роботі журналіста.

Тренер: Вікторія Сюмар, ІМІ.

До участі у тренінгу запрошуються представники електронних та друкованих ЗМІ м. Львова та області. Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам семінару буде надано тематичну літературу.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до керівника проекту Ольги Машталер (тел. 8 067 446 54 34, електронна пошта: olya@coalition.org.ua).

Дивіться також: Програма тренінгу


Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиАнонси галузевих заходівСемінари, тренінгиТренінг „Юридичні та журналістські аспекти діяльності ЗМІ пі
  Rambler's Top100 SEO-каталог