Преса про Асоціацію Новини WAN "Гаряча лінія" Задай питання юристу! Собственная газета за $10 тыс

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Семінари, тренінги

Тренінг „Журналістські та юридичні аспекти діяльності ЗМІ під час виборів 2006 р.”

Время проведения: 04.02.2006

4 лютого 2006 року Коаліція громадських організацій України „Свобода вибору” у співпраці з Українською Асоціацією Видавців Періодичної Преси та Інститутом Масової Інформації за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні проводить тренінг для представників регіональних ЗМІ на тему „Журналістські та юридичні аспекти діяльності ЗМІ під час виборів 2006 р.”

Тренінг відбуватиметься у Кіровограді, з 11.00 до 17.30, у приміщенні Центру підвищення кваліфікації державних службовців (вул. К. Маркса, 55, 8-й поверх).

Перша частина тренінгу буде присвячена стратегії висвітлення виборчої кампанії. Учасники тренінгу зможуть дізнатися, як побудувати у редакції власну систему висвітлення виборів, ознайомитись з методиками аналізу програм партій і кандидатів та роботи з кандидатами під час у дебатів та інтерв’ю. Також представники ЗМІ матимуть нагоду отримати практичні навички проведення журналістського розслідування щодо списків кандидатів та роботи штабів політичних партій. Окрема увага буде присвячена етичним нормам у роботі журналіста. Учасники тренінгу отримають практичний посібник „Гід журналіста”, розроблений експертами Інституту Масової Інформації, та конспект тренінгу.

Тренер: Вікторія Сюмар, ІМІ.

Друга частина тренінгу стосуватиметься юридичних аспектів діяльності ЗМІ під час виборів 2006 р., як парламентських, так і місцевих. Зокрема, увага буде присвячена таким поняттям як передвиборча агітація і політична реклама, їх формам, питанню обмеження передвиборчої агітації та правам ЗМІ (включно із правом на коментарі і оцінки). Окремо розглядатиметься передвиборча агітація як вид господарських відносин (істотні умови договору, джерела фінансування, оподаткування, визначення вартості розповсюдження передвиборчої агітації і її перевірка). Також розглядатиметься питання відповідальності ЗМІ за порушення порядку здійснення передвиборчої агітації, види відповідальності за порушення виборчого законодавства та можливі санкції. Учасники тренінгу отримають коментар до Закону України «Про вибори народних депутатів», зразки договорів про надання друкованої площі для розміщення матеріалів передвиборної агітації, положення Центральної виборчої комісії стосовно засобів масової інформації та список телефонних номерів гарячих ліній, за якими ЗМІ зможуть отримати термінову правовому допомогу.

Тренер: Олександр Тарасенко, УАВПП.

До участі у тренінгу запрошуються представники електронних та друкованих ЗМІ Кіровограда та області. Участь у тренінгу безкоштовна. Транспортні витрати не відшкодовуються.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до керівника проекту Ольги Машталер (тел. 8 067 446 54 34, електронна пошта: olya@coalition.org.ua).

Дивіться також: Програма тренінгу


Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиАнонси галузевих заходівСемінари, тренінгиТренінг „Журналістські та юридичні аспекти діяльності ЗМІ пі
  Rambler's Top100 SEO-каталог