"Гаряча лінія" Задай питання юристу! Список членів Української асоціації видавців періодичної преси Президент і Рада директорів Олигархические и другие СМИ: что же теперь будет?

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Семінари, тренінги

Тренінг „Журналістські та юридичні аспекти діяльності ЗМІ під час виборів 2006 р.”

Время проведения: 10.02.2006

10 лютого 2006 року Коаліція громадських організацій України „Свобода вибору” у співпраці з Інститутом Медіа Права та Інститутом Масової Інформації за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні проводить тренінг для представників регіональних ЗМІ на тему „Журналістські та юридичні аспекти діяльності ЗМІ під час виборів 2006 р.”

Тренінг відбуватиметься у Вінниці, з 12.00 до 18.15, у готелі „Вінниця” (вул. Соборна, 69, 2-й поверх, конференц-зал).

Перша частина тренінгу буде присвячена стратегії висвітлення виборчої кампанії. Учасники тренінгу зможуть дізнатися, як побудувати у редакції власну систему висвітлення виборів, ознайомитись з методиками аналізу програм партій і кандидатів та роботи з кандидатами під час у дебатів та інтерв’ю. Також представники ЗМІ матимуть нагоду отримати практичні навички проведення журналістського розслідування щодо списків кандидатів та роботи штабів політичних партій. Окрема увага буде присвячена етичним нормам у роботі журналіста. Учасники тренінгу отримають практичний посібник „Гід журналіста”, розроблений експертами Інституту Масової Інформації, та конспект тренінгу.
Тренер: Вікторія Сюмар, ІМІ.

Друга частина тренінгу стосуватиметься юридичних аспектів діяльності ЗМІ під час виборів 2006 р., як парламентських, так і місцевих. Зокрема, увага буде присвячена таким поняттям, як передвиборча агітація і політична реклама, їх формам, питанню обмеження передвиборчої агітації та правам ЗМІ (включно із правом на коментарі і оцінки). Окремо розглядатиметься питання прав і ролі ЗМІ в день голосування. Також розглядатиметься питання відповідальності ЗМІ за порушення порядку здійснення передвиборчої агітації, види відповідальності за порушення виборчого законодавства та можливі санкції. Учасники тренінгу отримають тематичну літературу, а також список телефонних номерів гарячих ліній, за якими ЗМІ зможуть отримати термінову правовому допомогу.
Тренер: Тарас Шевченко, Інститут Медіа Права.

До участі у тренінгу запрошуються представники електронних та друкованих ЗМІ м. Вінниці та області. Участь у тренінгу безкоштовна. Транспортні витрати не відшкодовуються.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до керівника проекту Ольги Машталер (тел. 8 067 446 54 34, електронна пошта: olya@coalition.org.ua).Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиАнонси галузевих заходівСемінари, тренінгиТренінг „Журналістські та юридичні аспекти діяльності ЗМІ пі
  Rambler's Top100 SEO-каталог