Список членів Української асоціації видавців періодичної преси Собственная газета за $10 тыс Фотогалерея УАВПП. Цікаві фото видавців... Способы измерения аудитории прессы

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Розповсюдження та промоушн

Передплата - 2007: “Улюблені видання поруч цілий рік!”

20.09.2006

11 вересня 2006 року Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" розпочало приймання передплати на періодичні друковані видання на 2007 рік. Передплата проходить під гаслом: “Улюблені видання поруч цілий рік!”.

До передплатних каталогів на 2007 рік внесено понад 11 тис. найменувань газет, журналів, книжок, навчальних посібників, словників та енциклопедій за найрізноманітнішими тематичними напрямками.

Для того, щоб передплачене видання доставлялося із січня 2007 року, передплата має бути оформлена у такі терміни:

на загальнодержавні видання, що включені до "Каталогу видань України" - до 15 грудня 2006 року;

на місцеві (обласні, міські, районні) періодичні видання за Каталогами філіалів УДППЗ "Укрпошта" – до 25 грудня 2006 року залежно від місцевих умов на підставі договорів з редакціями видань;

на видання країн СНД, включені до “Каталогу видань зарубіжних країн на І півріччя 2007 року”- до 06 грудня 2006 року;

на видання країн далекого зарубіжжя адресної системи експедирування з мінімальним строком передплати 12 місяців, включені до “Каталогу видань зарубіжних країн на І півріччя 2007 року” і не позначені зірочкою (*) - до 29 вересня 2006 року, на позначені зірочкою (*) – до 26 жовтня 2006 року.

Передплату на періодичні видання можна оформити не тільки із січня, але й з наступних місяців 2007 року відповідно до періодичності виходу видання з друку. У цьому разі діятиме такий порядок проведення передплати:

- на видання, що включені до Каталогу періодичних видань України, передплата в обласних центрах, Києві, Сімферополі та Севастополі прийматиметься включно до 10 числа кожного місяця, що передує передплатному; в інших населених пунктах передплату можна буде оформити до 5 числа включно.

- на видання місцевої сфери розповсюдження передплата прийматиметься відповідно до місцевих умов.

- передплата на видання країн СНД має бути завершена за 35 днів до початку передплатного періоду (місяця), а на видання країн далекого зарубіжжя – за 95 днів (видання не позначені зірочкою (*)), або за 65 днів (якщо видання позначені зірочкою (*)).

Організовано також приймання передплати українських видань для закордонних клієнтів за "Прайс-листом періодичних видань України на 2007 рік".

Передплата буде проводитися за тарифами, розмір яких визначено згідно із Законом України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів” та наказом Державного комітету зв’язку та інформатизації України від 21.09.2001 р. №142.

Приймання передплати здійснюється в усіх операційних залах поштамтів, вузлів і відділень зв'язку, у пунктах приймання передплати, а також безпосередньо листоношею на доставній дільниці.

Відділ реклами та зв’язків із громадськістю Укрпошти

279-83-53 278-49-69Источник: Укрпошта


Комментарии:

Нет комментариевПрокомментировать

Имя:
E-mail:
Текст:Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиМедіа-спецРозповсюдження та промоушнПередплата - 2007: “Улюблені видання поруч цілий рік!”
  Rambler's Top100 SEO-каталог