Юридична аналітика


Позови про захист честі, гідності та ділової репутації
  Останнім часом кількість судових позовів про захист честі, гідності та ділової репутації до газет. Частіше за все такі позову супроводжуються вимогою відшкодування моральної і матеріальної шкоди позивачеві. В більшості випадків ці позови відхиляється, або позивачеві присуджується досить символічна сума і вимога до газети спростувати інформацію. В будь-якому випадку – судовий розгляд річ неприємна і почати займає досить багато часу. Що потрібно враховувати при написанні матеріалів журналісту і редактору, щоб не потрапити в таку неприємну ситуацію?

Обговорити на форумі
Що таке спонсорство?
  Головне питання, що турбує всіх рекламних менеджерів – як відрізнити спонсорство від прихованої (таємної) реклами? І чим взагалі відрізняється спонсорська допомога від реклами?

Обговорити на форумі
Проблемный договор аренды
  Конец года как обычно сопряжён с подписанием договора аренды. А новый договор – это новые проблемы, и условия менее выгодные и оплата более высокая. То как же можно избежать этой постоянной нервотрёпки?

Обговорити на форумі
Штрих-код товари (як його отримати?)
  Як правило, нині інформація про товари на підприємствах торгiвлi зберігається в електронному вигляді на комп’ютерах. Ручне введення iнформацiї про кожне найменування товару, тим більше, якщо їх багато, займає дуже багато часу. До того ж зростає ймовiрнiсть помилкового введення даних. Вирішити проблему допомагає штриховий код, що містить в собі закодовану iнформацiю про кожний товар. Застосування системи штрихового кодування товарів повністю виключає помилки.

Обговорити на форумі
Почему издательства должны использовать штрих-коды (про ISBN)
  Издатели, которые не пользуются штрих кодом, могут попасть в такую ситуацию, когда крупнейшие книжные магазины просто откажутся принимать у них книги, что может весьма неблагоприятно сказаться на продажах.

Обговорити на форумі
Ліцензування господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні на роботу за кордоном.
  На сьогоднішній день збільшилась кількість людей, що бажають виїхати за кордон для працевлаштування і відповідно збільшилась кількість підприємств, установ та організацій, а також приватних підприємців, які надають послуги в даній сфері.
  Відповідно до п.56 ст. 9 Закону України «Про ліцензування певних видів діяльності» ліцензуванню підлягає посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном. Які ж саме послуги підпадають під дію цієї статті і що потрібно враховувати при рекламуванні цієї діяльності?

Обговорити на форумі
Про рекламу лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації
  Отже, які моменти потрібно враховувати при розміщенні реклами лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації?

Обговорити на форумі
Дещо про процедуру прийняття Законів України
  Деякі аспекти, які потрібно враховувати при поданні інформації про прийняття Законів України.

Обговорити на форумі
Щодо реклами банків і банківської діяльності (операції з банківськими металами)
  Які ж саме документи повинні вказуватися при рекламі банківських операції з банківськими металами?

Обговорити на форумі
Деякі питання про авторське право та суміжні права
  "Які аспекти у сфері регулювання авторських прав потрібно мали на увазі журналістам та редакторам друкованих ЗМІ?" та
  "Яким же чином можна вільно використовувати твір, на який поширюється законодавство про авторські права?" - на ці два питання подані відповіді в наведенній статті.

Обговорити на форумі

© УАВПП,
Rambler's Top100
***