Професійні об'єднання


IFRA (INCA-FIEJ Research Association)
http://www.ifra.com/
IFRA, ведущая в мире Ассоциация для медиа-издателей, предоставляет консалтинговые и информационные услуги организациям, работающим в сфере издательского бизнеса в разных странах.
TOP-Media
http://www.topmedia.org.ua/
ТОП-Медиа – проект поддержки независимых СМИ юга Украины, финансируемый Евросоюзом.
WAN - Всемирная газетная ассоциация (на русском языке)
http://www.wan-press.ru/
Информация об ассоциации, её целях и задачах. Календарь мероприятий WAN. Список ассоциаций-членов и членов правления WAN. Сведения для желающих вступить в ассоциацию.
Академія української преси
http://www.aup.com.ua/
Академія Української Преси (АУП) неприбуткова, неурядова та незалежна організація, розташована в Києві та представлена у регіонах. АУП заснована у 2001 році та підтримується європейськими та американськими інституціями.
ГИПП - Гильдия издателей периодической прессы
http://www.gipp.ru/
Информация о ГИПП и её деятельности. Документы Гильдии; тексты основных законов и других правовых документов в области печатных СМИ, комментарии специалистов. Новости отрасли и др.
Институт развития прессы (ИРП)
http://www.pdi.ru/
Институт развития прессы (ИРП) - российская независимая некоммерческая организация, содействующая росту профессиональных возможностей, издательских стандартов и жизнеспособности российской региональной прессы.
Інститут масової інформації
http://www.imi.org.ua/
Інститут масової інформації (ІМІ) є українською недержавною організацією, яка займається дослідженням феномену масової інформації в сучасному суспільстві. Діяльністю Інституту масової інформації є: захист свободи слова, сприяння розвиткові української журналістики, дослідження громадської думки та інших явищ, пов'язаних з формуванням масової свідомості.
Інститут Медіа Права
http://www.medialaw.kiev.ua/
Інститут Медіа Права - аналітичний центр, який об'єднує юристів, що спеціалізуються у медіа праві.

Основною метою діяльності Інституту є розвиток законодавства у галузі мас-медіа, гарантування принципів свободи слова та інформації, захист прав журналістів та засобів масової інформації, сприяння вільному поширенню інформації.
Інтерньюз-Україна
http://www.internews.ua/
Мережа неприбуткових громадських організацій, що сприяє розвиткові засобів масової інформації.
Київська незалежна медіа-профспілка
http://www.profspilka.org.ua/
Сайт містить інформацію про діяльність профспілки, документи, законодавчу медіа та профспілкову базу, навчання та конкурси для журналістів, огляд профспілкового та громадського життя. Оновлюється щоденно.
Национальный институт прессы (НИП)
http://npi.iip.net/
Национальный институт прессы (НИП) — это неправительственная некоммерческая специализированная организация, поставившая своей целью внедрение современных подходов и технологий в деятельность российских СМИ.
Центр медіареформ
http://www.mediareform.com.ua/
Новини з медіатематики, поради юриста, експертні оцінки, медіа-клімат, британський досвід, інформація про семінари, конкурси, чат.
«Новомедіа» - Асоціація журналістів, видавців і мовників християн
http://novomedia.org/
Всеукраїнська громадська організація “Асоціація журналістів, видавців і мовників християн “Новомедіа” створена, щоб об’єднати журналістів, видавців, мовників, різні ЗМІ для утвердження християнських біблійних принципів у суспільстві та проповіді Благої Звістки з трибуни засобів масової інформації.

© УАВПП,
Rambler's Top100
***