Каталог корисних інтернет-сайтів Собственная газета за $10 тыс Способы измерения аудитории прессы Список членів Української асоціації видавців періодичної преси

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Новини технологій

Корпорація Інтел розвиватиме інформаційний ринок в Україні

11.11.2005

Міністр транспорту та зв’язку України Віктор Бондар підписав Протокол про наміри між Міністерством транспорту та зв’язку України і компанією „Інтел Юкрейн Мікроелектронікс ЛТД”. Від корпорації Intel підпис під документом поставив віце-президент Крістіан Моралес.

Як повідомляє прес-служба Мінтрансзв‘язку, сторони домовилися сприяти розвитку інформаційного суспільства в Україні із залученням до цього процесу представників бізнесу, громадськості та урядовців. Важливим напрямком співпраці визнано впровадження загальнонаціональних програм розповсюдження персональних комп’ютерів, їх доступності для всіх громадян, а також надання громадянам електронних послуг і забезпечення доступу до комп’ютерів та Інтернету.

За словами Міністра, необхідно створювати загальнодержавні інформаційні системи, перш за все, в сферах охорони здоров'я, освіти, науки, культури, навколишнього середовища. „Значно полегшить і розширить доступ до державних інформаційних ресурсів та електронних послуг впровадження технологій безпровідного Інтернету, - сказав Віктор Бондар. - Ми хочемо створити можливість доступу в Інтернет по всій території України для всього населення через інфраструктуру пунктів колективного доступу - в селах, поштових відділеннях, бібліотеках, інтернет-кафе та інших громадських місцях”. Перша система бездротового доступу в Інтернет запрацює вже до кінця листопада ц.р. в аеропорту „Бориспіль”

Мінтрансзв’язку очікує, що до середини 2006 року Wi-Fi мережею (мобільний доступ в Інтернет з комп’ютера) будуть покриті міста-мільйонники, а згодом цими послугами зможуть користуватися мешканці найвіддаленіших районів країни. „Це буде проривом в інформатизації українського суспільства,” – сказав Міністр. Вільний доступ до Інтернету відкриває для українців будь-які світові інформаційні ресурси, бібліотеки, електронні послуги, розширює межі приватного та бізнес спілкування.

Найближчим часом має бути затверджена нова Національна таблиця розподілу смуг, яка передбачає конверсію 76% частот. Отримати ліцензію на користування частотами можна буде на відкритому аукціоні. Це дозволить розпочати широке впровадження Wi-Fi технологій.

В останню декаду листопада ц.р. розпочне роботу Центральний засвідчувальний орган електронного цифрового підпису, головне завдання якого - проводити акредитацію центрів сертифікації ключів. Останні - і комерційні, й державні - будуть надавати громадянам, державним установам, підприємствам послуги електронного цифрового підпису. Маючи власний цифровий підпис громадяни зможуть отримувати державні послуги в електронному режимі. Це - здійснення різних реєстраційних процедур, оформлення тих чи інших документів для подання державним установам, участь у закупівлях товарів, робіт, та послуг за державні кошти, подання статистичної і податкової звітності через Інтернет та інше.

Довідково: Корпорація Intel є найбільшим в світі виробником мікропроцесорів, а також одним з провідних виробників устаткування для персональних комп'ютерів, комп'ютерних сітей і засобів зв'язку.

ІА «Гаряча Лінія»

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиНовиниНовини технологійКорпорація Інтел розвиватиме інформаційний ринок в Україні
  Rambler's Top100 SEO-каталог