Новини WAN Олигархические и другие СМИ: что же теперь будет? Президент і Рада директорів Способы измерения аудитории прессы

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Ринок преси України

14.09.2006
Конфлікт між львівською «Аргумент-газетою» і почесним консулом Німеччини вийшов на київський рівень
Сьогодні інформагентство «Українські новини» анонсувало прес-конференцію шеф-редактора львівської газети «Аргумент-Влада» Тараса Смакули про факти тиску на журналістів, що відбудеться 15 вересня об 11:00 у прес-центрі агентства.
Докладніше...
Зять Бойка вирішив відібрати в жінки чоловічий журнал?
Видавця журналу "L'Оffісіеl-Україна" Сергія Горового звинуватили в рейдерській атаці на глянцове видання XXL.
Докладніше...
У четвер Верховна рада займеться реформуванням державних та комунальних ЗМІ
У четвер у Верховній Раді буде винесено на голосування проект постанови про проведення парламентських слухань «Про реформування державних та комунальних ЗМІ». Проведення таких слухань схвалив комітет з питань свободи слова та ЗМІ та запропонував їх провести 6 грудня 2006 року.
Докладніше...

13.09.2006
Сім акцій на форумі видавців буде присвячено закарпатцям
Із 250 акцій Національного форуму видавців, що розпочнеться 14 вересня у Львові, 7 буде присвячено Закарпаттю та його авторам. Про це ЗІКу повідомив журналіст і письменник Олександр Гаврош. Його збірку еротичної поезії «Тіло лучниці» теж презентуватимуть під час форуму.
Докладніше...
13 вересня об 11:00 розпочнеться журналістська ініціатива «Краще не брехати!»
У середу, 13 вересня, група відомих журналістів оголосить про початок ініціативи „Краще не брехати". Вона передбачає проведення в журналістських вищих навчальних закладах спеціальних тренінгів, на яких провідні українські журналісти вчитимуть студентів, як не стати слугами цензури або виконавцями «замовних матеріалів», коли прийдуть працювати до медіа.
Докладніше...

12.09.2006
Третьяков і Рабинович – нові медіа-партнери?
Непомітно для глядацько-читацької аудиторії в Україні з'явилася нова людина з амбіціями медіа-магната.

Це – Олександр Третьяков, колишній перший помічник президента Ющенка. До приходу в "Нашу Україну" в 2001 році він переважно займався продажем бензину, але тепер вирішив зацікавитися новою сферою діяльності.
Докладніше...

11.09.2006
Богдан Свіргун: Депутати від БЮТ знищили газету, засновником якої була Кременецька міська рада
На початку вересня цього року газета «Кременецький вісник» востаннє вийшла у світ у статусі «Газета Кременецької міської ради». А передував цій зміні затяжний конфлікт між редактором міської газети Богданом Свіргуном і домінуючою у Кременецькій міській раді фракцією БЮТ, яка нещодавно під час чергової сесії вирішила припинити дотаційне фінансування й закрити друкований орган міськради. Про це повідомив 11 вересня власкор ЗІКу.
Докладніше...

08.09.2006
Секретаріат КМУ пропонує підписатися на новий урядовий електронний інформаційний бюлетень „ДІАЛОГ”
Секретаріат Кабінету Міністрів України з метою налагодження системного діалогу органів виконавчої влади та громадськості, створення умов для участі громадян у прийнятті державних рішень розпочинає випуск щомісячного Урядового електронного інформаційного бюлетеню „ДІАЛОГ”.
Докладніше...
Собрание совета директоров WAN пройдет в ноябре в Киеве
08.09.2006 - Собрание совета директоров WAN пройдет в ноябре в Киеве В конце ноября в Киеве пройдет собрание совета директоров WAN. Визит директоров WAN в Киев – очень значимое событие в сфере прессы Украины. Ассоциация обычно приезжает только в те страны, которые достигли высокого уровня развития демократических процессов, в первую очередь – свободы слова.
Докладніше...
Редактор закарпатського тижневка щомісячно виплачуватиме 150 грн «на утримування родини Шуфричів»
08.09.06 11:43
ЗІК

Головний редактор закарпатського тижневика «Старий Замок Паланок» Юрій Клованич має намір домовитися з виконавчою службою щодо помісячної виплати у найближчі 10 років 10 000 гривень компенсації Марії Шуфрич. «Я вже порахував, щомісяця на утримування родини Шуфрич треба буде виплачувати 150 грн», – повідомив 7 вересня Юрій Клованич.
Докладніше...
Мороз судится с газетой и считает, что пресса пожелтела
Председатель Верховной Рады Александр Мороз подал иск против одной из газет, которая написала, что он получил взятку в 300 миллионов долларов.
Докладніше...
Українські друковані медіа готові до роздержавлення
В Україні 38 редакцій друкованих ЗМІ готові до роздержавлення, повідомив у Полтаві голова Національного союзу журналістів України (НСЖУ) Ігор Лубченко.
Докладніше...
На Закарпатті вперше укладено угоду про засади незалежної редакційної політики
Вперше на Закарпатті співвласники видання «Старий Замок Паланок», інформаційної агенції «РІА-Вест» і колективи цих ЗМІ уклали угоду про гарантії та засади незалежної редакційної політики. Про це 7 вересня під час прес-конференції в Ужгороді повідомили головні редактори газети Юрій Клованич та агенції Петро Поліха й представник співвласників Іван Лилик.
Докладніше...

06.09.2006
Редакцію газети ”Киевские ведомости” обікрали
Шевченківський райвідділ столичної міліції порушив кримінальну справу за фактом крадіжки оргтехніки цими вихідними з офісу редакції газети "Киевские ведомости". Як повідомили УНІАН у Центрі громадських зв’язків ГУ МВС України в м.Києві, справу порушено за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
Докладніше...
У Луцьку відбулася презентація фільму «Соло для медіа»
5 вересня у Волинському прес-клубі відбулися презентація та обговорення документального фільму вільного журналіста Ігоря Чайки «Соло для медіа». В обговоренні питання «Відкритість влади для ЗМІ: декларативні заяви чи реальність» взяли участь журналісти та представники влади.
Докладніше...
12–15 сентября. Издательство "Стандарт" предстанет в новом образе
Издательство «Стандарт» представит свой новый фирменный стиль в рамках выставки REX-2006, которая состоится 12–15 сентября в Киеве.
Докладніше...

05.09.2006
Білорус видаватиме «незалЄжну прЄсу» в Харкові
Білоруський журналіст-втікач Андрій Шентерович намагається створити у Харкові прецедент абсолютно незалежної – від влади чи засновників – преси. Перший номер нової міської газета «Мегаполіс+» вийде найближчими днями накладом 7,5 тисяч екземплярів.
Докладніше...
Европочтальоны выбрали Киев
В Киеве проходит юбилейная XX пленарная ассамблея Ассоциации европейских государственных почтовых операторов "ПостЕвропа".
Докладніше...
У Луцьку обговорять відносини влади і ЗМІ
5 вересня у Луцьку журналісти і держслужбовці обговорять відносини влади і ЗМІ, професійності надання прес-службами інформації для медіа та доступу до інформації як такої загалом. Про це ЗІКу повідомили 4 вересня у Луцькому прес-клубі реформ.
Докладніше...
Газета «Известия» сменила издателя на Украине
Киев, Сентябрь 04 (Новый Регион – Киев, Дмитрий Мамонтов) – Один из старейших советских печатных брендов, отмечающий в этом году 90-летие, - газета «Известия» сменила издателя на Украине, отказавшись от услуг Украинского медиа-холдинга. Теперь «Известия в Украине» будут издаваться собственными силами редакции, сообщил на пресс-конференции в Киеве директор ОАО «Редакция газеты «Известия» Петр Годлевский.
Докладніше...

Страницы: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Архив по годам: 2005; 2006; 2007;

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиНовиниРинок преси України
  Rambler's Top100 SEO-каталог