Олигархические и другие СМИ: что же теперь будет? Каталог корисних інтернет-сайтів Фотогалерея УАВПП. Цікаві фото видавців... Професійна література для видавця

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Ринок преси України

В Україні ліквідують військових журналістів?

23.02.2006

Міністерство оборони України прийняло рішення відмовитися від практики підготовки військових журналістів. Про це сьогодні журналістам заявив міністр оборони України Анатолій Гриценко, передає ForUm.

Він не виключає, що деякі військові засоби масової інформації очікує скорочення. "Ці засоби масової інформації, за невеликим винятком, працюють неефективно і перевантажені надлишковою кількістю особового складу", - пояснив міністр.

Гриценко вважає, що тепер у відкритому суспільстві можна покластися на професіоналізм цивільних журналістів.

Він підкреслив, що на таких світових каналах, як "CNN", "Reuters", "Al-Jazeera", військові події висвітлюють цивільні журналісти.

Міністр також відзначив, що в ході реформування військових ЗМІ необхідно створити один видавничий, інформаційний холдинг, у якому будуть сконцентровані інформаційні підрозділи і матеріальне забезпечення.

ForUm

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2025 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиНовиниРинок преси УкраїниВ Україні ліквідують військових журналістів?
  Rambler's Top100 SEO-каталог