Способы измерения аудитории прессы Фотогалерея УАВПП. Цікаві фото видавців... Президент і Рада директорів Преса про Асоціацію

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Ринок преси України

У Львові оголосили інформаційну війну російським ЗМІ

14.06.2006

Студентське братство Львівщини і громадська компанія "РозDUплись" оголосили інформаційну війну російським ЗМІ і символічно обстріляли генеральне консульство Росії у Львові надутими презервативами.

Координатор акції Марко-Валерій Зброжек-Ланіца зазначив, що російські ЗМІ представляють Україну як "дику держава", тому вони вирішили оголосити інформаційну війну, а сьогодні пройшли перші бойові дії.

"Наступного разу презервативи будуть мати інший зміст і інше наповнення. Російська влада жадає від нас повернути Крим, так чи не варто їм нагадати про те, що треба повернути до складу метрополії Київської Русі її околиці - Москву, Новгород, Смоленськ. Якщо Росія хоче шантажувати нас газом, то нехай перекриває труби - коли вони лопнуть, і претензії до неї буде висувати половина Європи", - зазначив Марко-Валерій.

Відносно масштабів акції, яку проводили три особи, організатори зазначили, що напередодні до них звернулися представники силових структур міста і попросили не проводити масштабних заходів.

"Ми не подавали заявки на проведення заходу, оскільки поважаємо нашу владу, ми вирішили просто висвітлити думку суспільств України і Львова, що не заборонено законом", - зазначив Марко-Валерій Зброжек-Ланіца.

Як відомо, наприкінці травня у Львові вчинено ювілейний, десятий з початку нинішнього року погром "Російського культурного центру" - у черговий раз розписані образливими написами і залиті червоною фарбою стіни приміщення.

Раніше невідомі неодноразово здійснювали напад на будинок "Російського центру": вони розбивали бюст Пушкіна на фасаді будинку, розписували образливими написами зовнішні стіни будинку, били вікна і навіть підривали вхідні двері центру.

У квітні 2004 року Всеукраїнське об"єднання "Воля" звинуватило "Російський культурний центр" в організації політичної провокації з ушкодженням вікон. Тоді член політичної ради "Волі" Антон Радомський заявив, що провокація організована самим РКЦ для привернення до нього уваги.


Источник: Телекритика

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиНовиниРинок преси УкраїниУ Львові оголосили інформаційну війну російським ЗМІ
  Rambler's Top100 SEO-каталог