Список членів Української асоціації видавців періодичної преси Собственная газета за $10 тыс Президент і Рада директорів Професійна література для видавця

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Ринок преси України

„Поступ” більше не виходить

30.06.2006

Газета „Поступ" призупинила свій вихід. Припинення виходу газети його адміністрація називає реорганізацію видання, а зокрема, передачу газети в управління видавничої групи „Експрес".

А за непідтвердженою офіційно інформацією, „Поступ" продали, у липні газета не виходитиме в друк, а в приміщенні редакції, за також непідтвердженою інформацією, розташується одне з закордонних дипломатичних представництв.

Колектив видання - а це близько 40 творчих та технічних працівників - керівництво газети офіційно повідомило про повне скорочення штату з 4 серпня.

Вже близько місяця розформованим уже є рекламний відділ видання, працівників якого "перекинули" в оргкомітет при Львівській міській раді зі святкування 750-річчя Львова (а там, як відомо, обертаються чималі кошти).

Міський голова Андрій Садовий, котрий ще донедавна був офіційним власником "Поступу", в останніх коментарях відхрещувався від газети, кажучи на те, що офіційно усунувся від власництва і вже не є її акціонером.

Замість щоденної газети начебто має почати випуск щотижневе видання з аналітичним ухилом, назва ж начебто має залишитись та сама - "Поступ".

Хто і як робитиме нове видання, наразі невідомо. Так само, як і до нинішнього номера газети ніхто зі скорочених працівників не повідомлений про те, яка сама реорганізація чекає на газету і що мають робити журналісти в липні, адже скорочено їх аж із серпня.


Источник: Львівський портал

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиНовиниРинок преси України„Поступ” більше не виходить
  Rambler's Top100 SEO-каталог