Собственная газета за $10 тыс Фотогалерея УАВПП. Цікаві фото видавців... Президент і Рада директорів Новини WAN

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Ринок преси України

Про любов донецьких до австрійських

03.07.2006

“Экономические известия” аналізують можливі варіанти розвитку подій, спровокованих блокуванням Верховної Ради.

Газета пише, що в разі розпуску Верховної Ради, а саме цього домагається Партія регіонів, на повторних виборах саме ця партія має шанс поліпшити свій попередній результат. На перевиборах парламенту, на думку авторки “Экономических известий”, у БЮТ та СПУ є можливість збільшити своє представництво у Раді. А от блок “Наша Україна” навряд чи зможе отримати більше голосів, ніж у квітні, прогнозує газета “Экономические известия”.

“Экономические известия” пишуть про намір донецьких підприємців Сергія та Андрія Клюєвих зробити другу спробу по придбанню банку у західній Європі. Цього року бізнесменів з Донбасу спіткала невдача при спробі купити невеликий австрійський банк. Тоді донеччанам відмовили, не зважаючи на те, що вони пропонували більшу суму, аніж інші претенденти – австрійці. Тепер брати Клюєви мають намір придбати четвертий банк Австрії Bank Fuer Arbeit und Wirtschaft (BAWAG). Експерти вельми скептично оцінюють шанси донецьких підприємців і цього разу, пише газета.

“Газета по-киевски” пише про історію призначення нового прокурора столиці Євгена Блажівського. Колишній прокурор Львівщини потрапив до Києва після того, як працівники київської прокуратури звернулися до Президента з проханням не допустити призначення відомого з часів прем‘єрства Віктора Януковича, вихідця з Донбасу Рената Кузьмина. Пан Кузьмін отримав посвідчення прокурора столиці після того, як було оголошено після того, як Генеральна прокуратура відправила у відставку Василя Присяжнюка. Але під тиском співробітників столичної прокуратури Рената Кузьмін до омріяного крісла не потрапив. “Газета” зауважує, що призначення донецького прокурора у київське крісло відбулося саме в той час, коли перспектива створення коаліції Партії Регіонів з “Нашою Україною” була доволі реальною.

Та ж таки “Газета по-киевски” пише про невиконання київською владою обіцянок киянам, які втратили кошти та квартири внаслідок афери компанії “Еліта Центр”. На сьогодні з ста дванадцяти потерпілих, які конче потребують будь-якого житла, обіцяні кімнату гуртожитку можуть отримати лише п‘ять родин. До того ж київська влада запропонувала 112 потерпілим самим визначити, хто мешкатиме у п‘яти виділених кімнатах.

“Коммерсант Украина” подає інтерв‘ю з президентом російського “Євразхолдинга” та власником українського телеканалу “Інтер” Валерієм Хорошковським. Підприємець, який свого часу очолював міністерство економіки та євроінтеграції України, розповів про свої плани розвитку найбільшого українського телеканалу. Пан Хорошковський також має намір купувати невеликі українські телеканали, аби спеціалізувати їх по напрямках інформації. На думку Валерія Хорошковського, спеціалізовані спортивні канали в Україні не мають можливості стати прибутковими за рахунок реклами. Ефективними вони можуть бути тільки як платні. Пан Хорошковський у розмові з “Комерсантом” висловив сумнів, що Україна встигне перейти на цифровий формат мовлення до 2015року, як це нині планується.


Источник: BBC

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиНовиниРинок преси УкраїниПро любов донецьких до австрійських
  Rambler's Top100 SEO-каталог