Способы измерения аудитории прессы "Гаряча лінія" Задай питання юристу! Преса про Асоціацію Олигархические и другие СМИ: что же теперь будет?

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Ринок преси України

ІТК вимагає спростування неправдивого твердження, що було опубліковано у газеті «Дело»

24.10.2006

Індустріальний Телевізійний Комітет вимагає спростування неправдивого твердження, що було опубліковано у газеті «Дело» №242 від 20 жовтня 2006 року у матеріалі «Рейтинги сыграли в ящик» про хід тендеру ІТК на проведення дослідження телеаудиторії протягом 2008-2012 року.

Кореспонденти Анна Ковальчук та Татьяна Недоризанюк у матеріалі «Рейтинги сыграли в ящик» безпідставно пишуть про те, що тендер було зірвано. Цитуємо: «Индустриальный телевизионный комитет не смог назвать нового оценщика рейтингов телеканалов. Тендер по определению так называемого «оператора ТВ-панели» на период 2008-2012 гг. был сорван».Це є абсолютно неправдивою інформацією. Окрім того, у матеріалі є ще декілька фактичних помилок.

Наприклад, прізвище виконавчого директора ІТК Катерини Котенко чомусь змінено на Клименко. До того ж Індустріальний телевізійний комітет перетворився на «Индустриальный коммуникационный комитет» всередині матеріалу. »Тендер ні в якому разі не зірвано, — роз’яснює Виконавчий директор Індустріального Телевізійного Комітету Катерина Котенко, — відмови голосувати за переможця не було і бути не може. Робота рекламно-телевізійного ринку без дослідження телеаудиторії — це нонсенс. Але визначення підрядника на такий дорогий контракт — це непроста справа, особливо враховуючи, що спільне рішення мають прийняти 17 суб’єктів ринку — членів ІТК. У процесі зведення всіх інтересів виникають додаткові питання до учасників тендеру. У зв’язку із чим ми перенесли голосування на два тижні. Учасники ІТК усвідомлюють, що результати тендеру вплинуть на весь медіа-ринок, тому Комітет відчуває відповідальність за прийняття цього рішення. Підрядник визначається на 2008-2012 роки, так що час ще є, і краще зараз відміряти сім разів, навіть якщо це забирає час, ніж потім мати нез’ясовані питання і невдоволених. Тим пачe, про перенесення рішення на два місяці ми попереджали всіх учасників тендеру і всіх зацікавлених ще у вересні цього року».

Одже, Індустріальний Телевзійний Комітет завіряє громадськість, що опубликована інформація є неправдивою. Тендер не може залишитись незавершеним, переможець буде оголошений у будь-якому випадку.


Источник: РеклаМастер

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиНовиниРинок преси УкраїниІТК вимагає спростування неправдивого твердження, що було опубліковано у газеті
  Rambler's Top100 SEO-каталог