Список членів Української асоціації видавців періодичної преси Професійна література для видавця Способы измерения аудитории прессы "Гаряча лінія" Задай питання юристу!

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Ринок преси України

KP Media починає випускати газету "Твій район Позняки"

02.03.2007

У четвер, 1 березня стартував новий проект компанії KP Media - газета Твій район Позняки. Безкоштовне інформаційно-рекламне видання висвітлює новини і цікаві події в цьому районі української столиці. Як повідомили у редакції Корреспондент.net, Твій район Позняки - щотижнева районна газета, яка виходить щосереди і містить велику кількість рекламних площ. Водрочас, як зазначають у виданні, газета буде цікава жителям Києва.

Серія видань Твій район Позняки є джерелом інформації про життя конкретного району у всіх його проявах, цікаві збори корисної, необхідної інформації для жителів Позняків, запевнили в редакції газети. Основна мета проекту полягає в наданні поточної актуальної інформації про життя районів Києва, у створенні почуття причетності кожного конкретного жителя до життя свого масиву, формування поінформованості в людей про події, які відбуваються в різних куточках міста.


Читачі зможуть дізнаватися про найновіші і найцікавіші події свого району щосереди, починаючи з 1 березня 2007 року. На даний момент KP Media розглядає можливість запуску аналогічних проектів і для інших районів столиці України. KP Media, лідер видавничого й інтернет-бізнесу України, власник таких топ - видань, як англомовна газета Kyiv Post, журнал Кореспондент, сайт Кореспондент.net, жіночий журнал Pink, які є також доступні доступними в он - лайн, власник найпопулярнішого інтернет-порталу країни bigmir)net.


Компанія разом з російським видавництвом Salon Press випускає також 2 інтер’єр - журнали, а в 2006 році вийшла на ринок із щоденною безкоштовною газетою 15 минут, а 14 лютого презентувала перший жіночий журнал українською мовою - Пані.


Источник: Медіа-Профспілка України

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2020 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиНовиниРинок преси УкраїниKP Media починає випускати газету "Твій район Позняки"
  Rambler's Top100 SEO-каталог