Каталог корисних інтернет-сайтів Способы измерения аудитории прессы Преса про Асоціацію Професійна література для видавця

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Ринок світової преси

Журнал Busіness Week закриває європейську й азіатську редакції

10.12.2005

Американський журнал Busіness Week збирається до кінця року припинити видання європейської й азіатської версій, повідомляє The New York Tіmes.

Мова, щоправда, йде тільки про англомовні варіанти видання. Тепер у Європі й Азії будуть читати той же випуск, що і передплатники в Чикаго або Атланті. Число країн, у яких можна придбати Busіness Week англійською мовою, залишиться колишнім - 140 держав по усьому світу.

Після реорганізації без роботи залишаться близько 60 чоловік. За словами прес-секретаря журналу, зайві співробітники потраплять під скорочення.

Відмовитися від азіатського і європейського видань Busіness Week був змушений після того, як інтерес до них утратили рекламодавці. Однак, реорганізація не означає відмову журналу від планів на міжнародну експансію. Busіness Week має намір і далі збільшувати аудиторію за межами США, правда тепер основні надії видавця - компанії McGraw-Hіll - пов'язані з Інтернетом.

«Ми збираємося взяти на озброєння зростаючу міць Інтернету, що дуже зручний для читачів і рекламодавців», - говорить Стефен Адлер (Stephen Adler), головний редактор Busіness Week. За даними журналу, за останній рік число унікальних відвідувачів сайту видання подвоїлося. До речі, майже чверть з тих, хто читає журнал в Інтернеті, не американці.

Іншим пріоритетом обновленого Busіness Week залишається розвиток національних версій журналу, що видаються разом з місцевими компаніями. Зараз Busіness Week видається в Китаї, Індонезії, Польщі, Росії і Туреччині. Найближчим часом з'явиться варіант журналу арабською мовою. У планах вихід на румунський і болгарський ринки.


Источник: Lenta.ru

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиНовиниРинок світової пресиЖурнал Busіness Week закриває європейську й азіатську редакції
  Rambler's Top100 SEO-каталог