Преса про Асоціацію Каталог корисних інтернет-сайтів Фотогалерея УАВПП. Цікаві фото видавців... "Гаряча лінія" Задай питання юристу!

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Ринок світової преси

New York Times про нерішучість та ізольованість Ющенка

12.07.2006

У Британії на ситуацію в Україні звернули увагу часописи Файненшал таймс та Таймс.

Файненшал таймс вміщує фото фізичного протистояння депутатів, графічну розкладку політичних сил у Верховній Раді по фракціям і статтю під заголовком "Парламентські баталії ставлять Україну перед можливістю нових виборів цього року".

Часопис зазначає, що в Україні відбувається найгірша криза від часу Помаранчевої революції, коли проющенківські фракції вимагають розпуску парламенту.

Часопис зазначає, що відсутність ефективної влади в Україні робить неможливою допомогу США та Євросоюзу реформам президента Ющенка.

Інвестори нервують з приводу політичного майбутнього України, податкова реформа загальмована, а переговори з російських енергоносіїв не провадяться.

Файненшал Таймс зважує усі фактори парламентської кризи і приходить до висновку, що президент Ющенко не схильний до розпуску парламенту, оскільки нові вибори можуть призвести до послаблення його партії "Наша Україна" і посилення його суперниці на виборах 2009 року - Юлії Тимошенко.

Відтак, московський кореспондент іншого часопису "Таймс" - навіть проголошує у своєму заголовку "Кінець помаранчевої революції".

Таймс зазначає, що колишній опонент Віктора Ющенка Віктор Янукович має реальні шанси повернутися на посаду після того як соціалісти на чолі з Олександром Морозом несподівано перейшли на бік Партії Регіонів.

З іншого боку, Віктор Янукович переконаний, що в разі розпуску парламенту, його партія здобуде ще більш переконливу перемогу на нових виборах.

Нью-Йорк Таймс вміщує статтю під заголовком "Збурення в Україні і заклики до нових виборів".

Часопис зазначає, що президент Ющенко у цій ситуації "виглядає нерішучим і дедалі більш ізольованим".

Він не наважується оголосити нові вибори і натомість прагне вирішити політичне протистояння у парламенті через Конституційний суд.

Саме тому, пише часопис, президент України вимагає від Верховної Ради ухвалити новий склад конституційного суду, який досі не діє.


Источник: BBC

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиНовиниРинок світової пресиNew York Times про нерішучість та ізольованість Ющенка
  Rambler's Top100 SEO-каталог