Фотогалерея УАВПП. Цікаві фото видавців... Собственная газета за $10 тыс Преса про Асоціацію Олигархические и другие СМИ: что же теперь будет?

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Ринок світової преси

Німецькі ЗМІ будуть перетворювати своїх громадян на оптимістів

28.09.2005

Німецькі засоби масової інформації почали широкомасштабну кампанію, що має змусити мешканців країни більш оптимістично дивитися у майбутнє. Її вартість складає близько 30 мільйонів євро, і в ній беруть участь 25 провідних газет і телеканалів.

Кампанія проходить під девізом "Ви і є Німеччина". Соціальна реклама, яку можна буде побачити навіть у кінотеатрах покликана переконати німців, що справи в них не такі вже кепські, як вони вважають.

У телевізійному ролику, що відкриває кампанію, олімпійська чемпіонка з фігурного катання Катарина Вітт каже: "Не запитуйте, що можуть зробити для вас інші. Ви і є інші. Ви і є Німеччина", передає "Lenta.ru".

За словами організаторів кампанії, вона протриває до кінця січня наступного року і про неї довідається кожен шостий з 82 мільйонів жителів Німеччини.

Одне із завдань проекту полягає в тому, щоб змінити традиційно песимістичне відношення німців до свого життя. За даними соціологічних опитувань лише 21 відсоток німців вважає себе щасливими.

Особливості національного характеру підсилюються тривожними політичними новинам. Так уже другий тиждень переможці парламентських виборів не можуть сформувати новий уряд, у країні спостерігається рекордно високий рівень безробіття при слабких темпах економічного росту.

"ForUm", ІМІ

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиНовиниРинок світової пресиНімецькі ЗМІ будуть перетворювати своїх громадян на оптимістів
  Rambler's Top100 SEO-каталог