Преса про Асоціацію Каталог корисних інтернет-сайтів Список членів Української асоціації видавців періодичної преси Собственная газета за $10 тыс

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Ринок світової преси

Віталій Кличко взяв участь у рекламі відомого німецького тижневика

11.10.2005

Перед своїм від'їздом у США, де Віталій Кличко має готуватися до двобою проти Хасіма Рахмана, що запланований на 12 листопада, відомий український спортсмен взяв участь у незвичайній акції, що проводить популярний тижневик Німеччини "Frankfurter Algemaіne", пише «СпортОглядач».

Девіз рекламної кампанії – "Da hіnter steht der kluge Kopf" – дослівно перекладається як «За цим ховається розумна голова».

Досить незвичайним є сам спосіб, що придумали фахівці "Frankfurter Algemeіne". Людина тримає в руках тижневик. При цьому його обличчя сховане за самою газетою. Читачам пропонується угадати, хто саме з людей, чиї обличчя й імена відомі не тільки в Німеччині, але і в усьому світі, сховався за нею. До того ж, самі зйомки проходять у місцях, досить далеких від рекламних канонів для видань такого типу. Вони можуть проходити на людній вулиці й у стародавньому замку, на березі моря і на вершині гори тощо.

Але найголовнішою, звичайно, є людина, обличчя якої ховається за сторінками щотижневика.

Уперше подібна акція відбулася в 1995 році. Відтоді участь у цьому проекті брали сотні відомих людей: канцлер Німеччини Гельмут Коль, міністр закордонних справ Німеччини Йошка Фишер, пілот "Формули-1" Міхаель Шумахер, а також представники політичної еліти, ділового світу і шоу-бізнесу – не лише Німеччини, але й інших країн.

Нове обличчя, що буде приховано за сторінками щотижневика, – обличчя чемпіона світу за версією WBC у важкій вазі Віталія Кличко.

Власне сам відомий український спортсмен зізнається, що для нього ця незвичайна пропозиція одного з найстарших і найавторитетніших тижневиків Німеччини, була сюрпризом.

За його словами зйомки проходили у столиці Єгипту, Каїрі, на місці поховання фараонів.

«Результатом роботи я дуже задоволений, адже і для колективу газети, і для мене важливо змінити звичний хід уявлень, "вирвати" свідомість читача або глядача з наїжджених стереотипів. На мій погляд, разом ми досягли бажаного», - зазначає Віталій Кличко.

«Бути в одному ряду серед тих людей, що брали участь у подібному проекті, – для мене, безумовно, велика честь. Крім цього, для мене дуже важливо, що, впізнаючи за сторінкою видання мене, читач буде знайомитися з Україною», – додає Кличко-старший.

Щотижневик "Frankfurter Algemeіne" є в Німеччині авторитетним виданням, відомим своїм глибоким аналізом політичних і економічних процесів, подій у спорті, культурі і т.п., причому тих, що відбуваються як у Німеччині, так і в усіму світі.

ІМІ за матеріалми «Спортоглядача»

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППГалузь пресиНовиниРинок світової пресиВіталій Кличко взяв участь у рекламі відомого німецького тижневика
  Rambler's Top100 SEO-каталог