Президент і Рада директорів Новини WAN Преса про Асоціацію Список членів Української асоціації видавців періодичної преси

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Новини конкурсу

25.07.2005
Названо переможців та лауреатів Третього Всеукраїнського конкурсу преси-2005!
22 липня відбулося підсумкове засідання членів журі Третього Всеукраїнського конкурсу преси-2005, на якому були названі переможці та лауреати цього престижного галузевого змагання. Журі конкурсу у складі 23 відомих медіа-фахівців оцінювало конкурсні роботи у трьох блоках: “Журналізм періодичного видання”, “Дизайн і реклама періодичного видання” та “Маркетинг і просування періодичного видання “. Загалом, у Третьому конкурсі змагалися 943 роботи від 145 учасників з усіх регіонів України.
Докладніше...

28.06.2005
На Третій Всеукраїнський конкурс преси надійшло близько 1000 робіт
15 червня завершився прийом робіт на Третій Всеукраїнський конкурс преси, а вже 17 червня відбулося перше засідання журі конкурсу. Журі підсумувало, що всього на конкурс надійшло близько тисячі робіт, з яких без порушення умов конкурсу – 943. Цього разу до участі у престижному професійному змаганні долучилися 145 учасників, що значно більше, ніж у попередніх конкурсах.
Докладніше...

17.05.2005
Третій Всеукраїнський конкурс преси виходить на фінішну пряму!
17.05.2005 - Третій Всеукраїнський конкурс преси виходить на фінішну пряму! Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) запрошує редакції загальноукраїнських, столичних, регіональних і місцевих газет/журналів України приєднатися до участі у Третьому Всеукраїнському конкурсі преси! Як і в двох попередніх конкурсах, учасники будуть змагатися у трьох блоках номінацій – „Журналізм”, „Дизайн і реклама” та „Маркетинг і просування”.
Докладніше...

02.03.2005
Третій всеукраїнський конкурс преси розпочався разом із весною
1 березня разом із початком весни стартував Третій всеукраїнський конкурс преси-2005. Для медіа-середовища ця подія вже третій рік є не менш бажаною, ніж така довгоочікувана зміна пір року. Прес-конференція з нагоди оголошення старту конкурсу пройшла в конференц-залі інформагентства УНІАН. На цьому заході крім організаторів, представників УАВПП, ще були присутні члени журі конкурсу, представники різних поважних українських видань та журналісти.
Докладніше...

Архив по годам: 2006;

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППУАВПППрофесійний конкурс пресиНовини конкурсу
  Rambler's Top100 SEO-каталог

Mac repair New York