Умови вступу


Для того, щоб вступити до Української Асоціації Видавців Періодичної Преси (УАВПП), необхідно:

  1. Ознайомитись зі статутними документами та матеріалами про роботу УАВПП (Факт-лист, Статут, Положення про членськи внески, бланк Заяви про вступ).
  2. Заповнити бланк Заяви про вступ та надіслати Заяву до Дирекції УАВПП факсом, оригінал Заяви, копію Свідоцтва про державну реєстрацію засобу масової інформації та примірник видання надіслати поштою. Після отримання факсової копії Заяви, кандидатура потенційного члена УАВПП видавництва/редакції газети виставляється на голосування Раді директорів УАВПП. Голосування триває, як правило 1,5 тижня.
  3. Отримати привітання з позитивним рішенням Ради директорів про вступ видавництва/редакції газети до УАВПП та рахунок на сплату вступного внеску.
  4. Сплатити вступний внесок та почати брати участь у всіх заходах, які проводить УАВПП, отримувати інформацію від Асоціації, користуватися всім набором послуг для членів УАВПП.
  5. Отримати Свідоцтво про членство в УАВПП.

Контактна особа по всіх питаннях, що стосуються вступу до УАВПП Наталя Гребьонкіна, тел. (044)239 2975, email:organizator@uapp.org , адреса: 03055, м. Київ, пров. Тбіліський, 4/10, оф. 306


© УАВПП,
Rambler's Top100
***