"Гаряча лінія" Задай питання юристу! Фотогалерея УАВПП. Цікаві фото видавців... Новини WAN Способы измерения аудитории прессы

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Новини УАВПП

Освітня програма для журналістів

06.10.2006

13 - 14 жовтня 2006 року Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси та Міжнародний Благодійний Фонд «Ейдос» за підтримки Німецького культурного центру «Гете-Інститут у Києві» та Національного університету «Києво-Могилянська Академія» проводить для журналістів, які працюють в сфері культури, черговий семінар в рамках проекту «Європейські стандарти в журналістиці». Позитивний досвід проведення заходу у квітні 2006 року відкрив нові можливості для активізації досягнення основної мети проекту - обговорення найактуальніших проблем в становленні сучасної української журналістики, обмін досвідом та пошук ефективних форм наслідування кращих європейських зразків в журналістиці.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ
«ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ В ЖУРНАЛІСТИЦІ»
(13-14 жовтня 2006 р.)


1. Роль журналіста, що працює в сфері культури.
Суспільні та професійні вимоги до журналістики, яка висвітлює питання культури.

2. Визначення статусу та можливостей розвитку журналіста-культуролога в залежності від якісних критеріїв журналістської діяльності та особистого потенціалу

3. Презентація статей, підготовлених як практичне завдання (додається).
Дискусія з питань вдосконалення журналістського впливу на аудиторію (зацікавленість читача, зміст та зрозумілість інформації, що подається)

4. Основні засоби діяльності в культурно-журналістській практиці.
Систематизація, пошук і створення банку інформаційних даних

5. Формування банку даних та обговорення їх типового використання

6. Спроба порівняльного аналізу стану та тенденцій розвитку української та європейської культурної журналістики. Узагальнюючі висновки для особистої роботи журналіста та його позицінування на ринку.

7. Підбиття підсумків семінару та обмін думками щодо змісту, проведення та ефективності семінару. Зв’язок з попереднім семінаром та вимоги до наступних.


ТРЕНЕР:
Катрін Герц (народилась в 1961 р., живе в Німеччині) - вільний журналіст, працює на німецьких радіостанціях (Hessischer Rundfunk and SüdWestFunk), в журналах та Інтернет-виданні www.ForumNET.Ukraine, культурних фондах та інституціях. З 2002 р. - керівник “Kulturvermittlung Ukraine“ - асоціації з розвитку культурних відносин Німеччина-Україна, яка організує заходи з діячами культури України в Німеччині.


Місце проведення семінару: Києво-Могилянська Академія
Адреса: вул. Волоська 8/5, 4-й корпус, ауд. 409
Контакти для довідок: МБФ «Ейдос» Тел. 278 33 36

Семінар безкоштовний але акредитація на участь в жовтневому семінарі можлива тільки після виконання практичного завдання.

* * *
ПРАКТИЧНЕ ЗАВДАННЯ


Запрошуючи Вас на семінар з проблем розвитку та вдосконалення журналістики в сфері культури, ми прагнемо зробити нашу роботу ефективною і продуктивною. Тому для проведення практикуму з питань вдосконалення журналістського впливу на аудиторію, ми просимо Вас підготувати практичне завдання - коротку статтю як результат відвідання художньої галереї. Матеріал має бути орієнтованим (за змістом та об’ємом) на газетну рубрику, що висвітлює культурне життя.

Для того, щоб тема дискусії на семінарі була зрозумілою всім учасникам, пропонуємо Вам у зручний для Вас час відвідати галерею «Bereznitsky Gallery», що нещодавно відкрилася експозицією «Weekend Открытие» (вул. Рибальська, 22 - вхід з двору; найближча станція метро «Кловська». Галерея відкрита щоденно, крім неділі, з 11.00 до 19.00).

Бажано, щоб в статті були висвітлені такі позиції:

- інформація для читача, яка надихне його на відвідання галереї сучасного мистецтва;
- цитата інтерв’ю з галеристом;
- концептуальна основа та головні теми виставки;
- атмосфера галереї, досконалість експозиції;
- короткий опис картини, яка найбільш схвилювала.

Звертаємо Вашу увагу, що наші побажання мають рекомендаційний характер, і сподіваємось, що вони не завадять Вашому творчому натхненню.

Ми розраховуємо, що Ви зможете підготувати матеріали до 9 жовтня 2006 р. (16.00) і надіслати його нам за електронною адресою poteha@eidosfund.org Таким чином, організатори зможуть ознайомитись з матеріалами до початку семінару, щоб провести цікаву для обох сторін дискусію.

Одержаний від Вас матеріал буде для нас інформацією щодо Вашого бажання взяти участь у семінарі.

Дякуємо за співпрацю.


* * *
ПРАКТИЧЕСКОЕ ЗАДАНИЕ


Уважаемый слушатель,
Приглашая Вас на семинар по проблемам развития и совершенствования журналистики в области культуры, мы хотели бы сделать нашу работу эффективной, продуктивной, и главное, взаимной. Поэтому для проведения практикума по вопросам совершенствования журналистского воздействия на аудиторию, мы просим Вас подготовить практическое задание - краткую статью как результат посещения художественной галереи. Материал должен быть ориентирован (по содержанию и объему) на газетную рубрику, освещающую культурную жизнь.

Для того, чтобы тема дискуссии на семинаре была общей для всех, предлагаем Вам посетить в удобное для Вас время ново- открывшуюся галерею «Bereznitsky Gallery» с экспозицией «Weekend Открытие» (ул. Рыбальская, 22 - вход со двора; ближайшая станция метро «Кловская». Галерея работает ежедневно, кроме воскресенья, с 11.00 до 19.00).

В статью рекомендуется включить следующие позиции:

- информация для читателя, которая вдохновит его на посещение галереи современного искусства;
- цитата из интервью с галеристом;
- концептуальная основа и ведущие темы выставки;
- атмосфера самой галереи, удачность экспозиции;
- краткое описание картины, которая больше всего затронула.

Обращаем Ваше внимание, что наши пожелания носят рекомендательный характер, и надеемся, что они не помешают Вашему творческому вдохновению.

Мы рассчитываем, что Вы сможете подготовить материал до 9 октября 2006 г. (16.00) и прислать нам его по электронной почте (адрес: poteha@eidosfund.org). Таким образом, у организаторов будет возможность ознакомиться с ними до семинара, чтобы дискуссия получилась предметной и по существу.

Отправка Вами материала будет для нас информацией о Вашем желании принять участие в семинаре.

Спасибо за сотрудничество.

Детальніше: http://www.eidosfund.org/ukr/projects/sem/

УАВПП

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППУАВППНовиниНовини УАВППОсвітня програма для журналістів
  Rambler's Top100 SEO-каталог