Олигархические и другие СМИ: что же теперь будет? Каталог корисних інтернет-сайтів "Гаряча лінія" Задай питання юристу! Способы измерения аудитории прессы

Каталог
Мапа сайту
Фотогалерея
Головна сторінка

Ukrainian Association of Press Publishers • Украинская Ассоциация Издателей Периодической Печати

У А В П П

About Us
Про Асоціацію
Приєднуйтесь!
Новини
Навчання
Професійний конкурс преси
Тендери УАВПП

Для членів УАВПП

Документи Асоціації
Юридичний сервіс
Інформаційний сервіс

 
На сайті В Інтернеті

Новини УАВПП

В навчальному центрі УАВПП з‘явились нові книжки

06.10.2006

В навчальному центрі УАВПП з‘явились нові книжки, які будуть дуже корисні всім працівникам в сфері преси. Ці книжки можна отримати безкоштовно, відвідуючи наші тренінги.

Серед цих книжок:

«Гід журналіста» (рiк випуску: 2003)
Посібник "Гід журналіста" є узагальненням восьмирічної рооботи Інституту масової інформації в царині професійного вдосконалення журналістів. Він об'єднує навчальні матеріали, які пропонувалися до увваги учасників спільних українсько-французських семінарів: "Економічна журналістика: новації західної преси" (жовтень 1986), "Журналістика агентства" (квітень 1997), "Жанри західної преси" (грудень 1998), "Журналістське розслідування" (січень 1998), "Міжнародна політика у пресі" (квітень 1998), "Менеджмент газетної справи" (вересень 1998), "Західні метооди рооботи з читачем" (квітень 1999), "Маркетинг друкованих ЗМІ" (червень 1999), "Журналістське розслідування" (жовтень 1999), "Техніка інтерв'ю" (лютий 2000), "Техніка репортажу" (березень 2000), "Робота журналіста за кордоном" (червень 2000), "Портрет як жанр" (гррудень 2000). Пропонований підручник роозрахований на найширше коло працівників українських ЗМІ - від студентів-початківців до метрів пера, яким цікаво ознайомитись з троохи іншими, ніж існує в сучасній Україні, поглядом на журналістську працю.

«Інфографія у пресі» (рiк випуску: 2004)
Комунікація стає дедалі більш візуальною. Графіки, карти, органіграми, схеми, малюнки дозволяють читачеві швидше уявити, про що йдеться, і проковтнути інформацію. Інфографія – таке нове ім‘я дали цьому інформаційному жанру з поширенням комп‘ютерних технологій – все частіше і ширше використовується у друкованій пресі. Після визначення функції інфографії, історії її появи та розвитку, цей «гід» розповідає про всі жанрові різновиди, від колонок до схем і карт, гістограм. Все добре проілюстровано численними прикладами. У другій частині розповідається про якості гарної інфографії, техніку роботи (вручну або за допомогою комп‘ютера), техніку обробки кольорів. І наприкінці, список бібліографічних даних, комп‘ютерних посилань. Ця книга призначена для використання газетярям, а також корисна тим, хто хоче за допомогою картинки, зображення доносити інформацію до людей.

«Техніка репортажу», «Техніка інтерв'ю» (рiк випуску: 2005)
Посібники об‘єднують навчальні матеріали, що пропонувалися до уваги учасників однойменного україно-французького семінару.

«Журналістське розслідування» (рiк випуску: 2003)
цей посібник допоможе всім тим, хто буде використовувати, або вже зараз практикує жанр журналістського розслідування: використання документації, перепис інформаційних джерел, організаційні моменти (календар, синопсис), поведінка на місці відрядження, упорядкування нотаток та зібранної інформації, редагування тексту розслідування…
Жак Мурікан, який викладає технічні прийоми редагування в CFPJ, сам працює у жанрі розслідування. Він автор багатьох книжок: «Біле золото системи зимових видів спорту», «Європа протестантів», «Людина оновлення», що самі по собі є визначними розслідуваннями.
Пропонований підручник розрахований на найширше коло працівників українських ЗМІ – від студентів-початківців до метрів пера, яким цікаво ознайомитись з трохи іншим, ніж існує в сучасній Україні, поглядом на журналістську працю.

Та багато інших.
Чекаємо Вас на наших тренінгах!

УАВПП

Версія для друку

Галузь преси

Новини
Анонси галузевих заходів
Медіа-законодавство
Медіа-аналітика
Медіа-спец
Дослідження
Регіональна преса 2005
Довідник видавця
Каталог корисних сайтів

© 2004-2024 УАВПП

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси:
(044) 289-99-90
info@uapp.org


УАВППУАВППНовиниНовини УАВППВ навчальному центрі УАВПП з‘явились нові книжки
  Rambler's Top100 SEO-каталог